Praca

Firma jest warta tyle ile jej pracownicy.

Stale jesteśmy otwarci na przyjmowanie do pracy osoby z specjalnymi umiejętnościami. Oferujemy przyjazną atmosferę, wyjazdy firmowe i brak nacisku na pracę od/do. Sprawdź spis poniżej by dowiedzieć się więcej kogo możemy aktualnie szukać. Nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale uważasz, że możesz wnieść coś wartościowego to nie czekaj! To my czekamy na Ciebie!

PAWEŁ WŁOSIK

Założyciel & CEO

Multimedia Junior Manager

Wymagania:

– Obycie z DaVinci Resolve, Canva, Photoshop i Lightroom

– Nienaganny porządek w zarządzaniu materiałami i plikami

– Umiejętność logicznego rozwiązywania problemów

– Wiedza o parametrach fotografii i wideo (ekspozycja, czas naświetlenia, iso, rozdzielczość, bitrate, itp.)

– Wiedza o prawach autorskich

Obowiązki:

– Przygotowywanie materiałów promocyjnych firmy (grafika i wideo)

– Zarządzanie zasobami multimedialnymi

– Montaż wideo dla finalnych produktów

– Udostępnianie finalnych produktów do klienta końcowego

Młodszy specjalista od spraw geodezyjnych

Wymagania:

– Ukończone minimum technikum geodezyjne (opcjonalne)

– Uprawnienia geodezyjne

– Znajomość oprogramowania specjalistycznego i wiedza nt. kartografii

– Obycie z AutoCAD mile widziane

Obowiązki:

– Przygotowywanie finalnych produktów dla klientów

– Praca w terenie z wykorzystaniem odbiorników GNSS

– Wykonywanie projektów map do celów inwestycyjnych

Technik i asystent operatora drona

Wymagania:

– Szeroka wiedza o produktach DJI

– Minimum uprawnienia NSTS-01

– Komunikatywny język angielski (wyjazdy zagraniczne)

– Obycie z komputerami od strony technicznej (naprawy, modernizacja)

– Znajomość zasad działania urządzeń elektronicznych

– Znajomość pakietu Office i Windows

Obowiązki:

– Opieka nad sprzętem firmy (drony / komputery / akcesoria)

– Serwisowanie, czyszczenie i utrzymywanie w nienagannej kondycji sprzętu

– Przygotowywanie planów i raportów misji

– Asystowanie podczas misji jako obserwator lub osoba pierwszego kontaktu

– Wykonywanie misji autonomicznych dronem

Warunki, zasady pracy i wynagrodzenie są ustalane po określeniu doświadczenia i wstępnej rozmowie.

PWDRONY.PL

Usługi z wykorzystaniem dronów. Przygotowywanie raportów i inspekcji. Stała współpraca z firmami.

Firma

O nas
Kontakt
Współpraca

Usługi

Wynajem pilota
Inspekcje
Warsztaty
Szkolenia

Baza tagów

drony smogowe, naloty smogowe, badanie powietrza, inspekcje dronem, inspekcje dronowe, drony w rolnictwie, mapy ndvi, agrokultura, inspekcje paneli fotowoltaicznych, inspekcje farm fototowoltaicznych, inspekcje turbin elektrowni wiatrowych, inspekcje wież telekomunikacyjnych, filmowanie dronem, tworzenie ortofotomap, tworzenie map, rolnictwo, oprysk dronem, usługi oprysku, inspekcje techniczne, inspekcje przemysłowe, inspekcje dachów i budynków, raporty dla ubezpieczalni, poszukiwanie dronem, termowizja dronem, mapy ndvi, mapy dronem, naloty wolumetryczne, mierzenie hołd ziemi